Redmi K40 Pro отримає дисплей з більшою частотою оновлення та швидшу зарядку

У травні цього року компанія Redmi презентувала свій флагманський смартфон, який отримав чіпсет Qualcomm Snapdragon 865. Очікується, що вже наступного року компанія презентує його наступника – Redmi K40 Pro. Нагадаємо, що головною проблемою смартфона була частота оновлення 60 Гц. Зараз видання Gizmochina з посиланням на інсайдера опублікувало дані про те, що його наступник отримає кращий дисплей та швидшу зарядку.

Враховуючи, що Redmi презентувала Redmi K30S з частотою оновлення 144 Гц, варто очікувати, що Redmi K40 Pro отримає дисплей з частотою оновлення, як мінімум, на рівні 90 Гц. І Redmi K30 Pro, і Redmi K30S оснащені швидкою зарядкою потужністю 33W, а Redmi K40 Pro повинен отримати швидшу зарядку. Модель повинна працювати на флагманському чіпсеті Qualcomm Snapdragon 875, який має бути презентований вже незабаром.

Нагадаємо, що на даний момент не з’являється багато інформації про Redmi K40, адже вся увага зосереджена на Redmi Note 9 5G та Redmi Note 9 Pro 5G, які повинні бути презентовані в Китаї вже наступного тижня. Очікується, що смартфони стануть найдешевшими на ринку з основною камерою Samsung на 108 МП. Крім неї, у моделей також мають бути IPS-дисплеї з роздільною здатністю Full HD+ та підвищеною частотою оновлення, чіпсет Qualcomm Snapdragon 750G та швидка зарядка потужністю 33W.

Джерело gizmochina

Не пропустіть