Redmi K40 отримає подвійні стереодинаміки

Суббренд Xiaomi Redmi підтвердив запуск серії Redmi K40 — презентація відбудеться цього місяця. Протягом останніх декількох днів в Мережі з’явилося безліч витоків і сертифікатів пристрою, а сама компанія неодноразово дражнила шанувальників бренду його скорим випуском. На вихідних генеральний менеджер бренду розкрив ще одну особливість майбутнього телефону.

У суботу Лу Вейбінг, генеральний директор бренду Redmi, поділився постом на Weibo, в якому говориться, що Redmi K40 зможе запропонувати високу продуктивність, плоский дисплей і хороший час автономної роботи. Крім того, смартфон отримає подвійні стереодинаміки. Чи буде у смартфона повноцінний другий динамік для музики, або ж компанія використає для стереоефекту розмовний динамік, поки неясно.

Очікується, що серія Redmi K40 буде оснащена трьома різними чіпсетами: Snapdragon 888, Snapdragon 870 і Dimensity 1200. Всі моделі будуть оснащені плоскими дисплеями, і принаймні одна з них (або, можливо, всі) отримає найменший отвір для селфі-камери. Також повідомляється, що всі пристрої будуть підтримувати швидку зарядку потужністю 33 Вт, але будуть постачатися без зарядного пристрою.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть