Realme розповіла про перспективи 5G в Україні

Компанія Realme провела конференцію, в рамках якої розкрила подробиці щодо своїх планів щодо випуску різних пристроїв в Україні та світі, а також аналітичні дані щодо 5G, смартфонів з підтримкою 5G, впливу цієї технології на економіку та швидкості її введення. Що важливо, ці аналітичні дані були надані відомим дослідницьким агентством Counterpoint Research.

Спершу компанія порівняла смартфони, які були без підтримки 5G з тими, які мають цю підтримку, і виявила, що в середньому 5G-смартфони мають кращі характеристики та швидше прогресують в плані характеристик та фішок, ніж варіанти без 5G. У портфоліо компанії вже близько 40 відсотків пристроїв підтримують роботу в мережах п’ятого покоління, і планується, що за 2 роки ця частка складатиме 70 відсотків. Що важливо, за цей час 5G-смартфони стануть більш доступними та продуктивними.

Після цього компанія розкрила плани щодо виходу деяких смартфонів на український ринок. Так, вже незабаром в Україні мають з’явитися доступна модель Realme 8 5G та флагманська Realme GT. Саме Realme GT компанія вважає тим продуктом, який відображає її бачення сучасного ринку – він потужний, доступний та враховує технологічні потреби молоді.

Спеціалісти з Counterpoint в рамках конференції Realme розповіли, що впровадження 5G-технологій зараз проходить значно швидше, ніж у випадку 4G. Що важливо, у Counterpoint вважають, що вже наступного року смартфонів з 5G буде виготовлятися більше, ніж без цієї технології, причому не лише у країнах, де 5G вже є. Це пов’язано з тим, що користувач, купуючи новий смартфон, вже буде готовим до використання мереж нового зразка, як тільки вони стануть доступними.

Що важливо, ціллю компанії й надалі буде випуск доступних пристроїв з підтримкою 5G. Загалом Realme в цьому плані можна назвати одними з головних рушіїв прогресу – так, ще минулого року в Китаї був презентований Realme V3 5G, що став першим 5G-смартфоном, який на момент виходу коштував менше 150 доларів. У компанії є подальші плани щодо випуску 5G-моделей у ціновому діапазоні 100-200 доларів, хоча й про інші вона не планує забувати.

Також Realme розповіла про свої здобутки на рідному для неї китайському ринку – там їй вдалося зайняти перше місце у ціновому діапазоні 100-200 доларів серед інших виробників 5G-смартфонів. Зараз вона сфокусована на розвитку більш широкого модельного ряду, і за перший квартал 2021 року 80 відсотків її продаж припали саме на смартфони з підтримкою 5G, що є найбільшим показником серед конкурентів.


Не пропустіть