Realme планує випустити нову електричну зубну щітку, павербанк та саундбар

Компанія Realme планує провести офіційну презентацію вже 7 жовтня, і ця презентація буде стосуватися найбільш різноманітних продуктів. Окрім нових навушників та SLED-телевізора та IP-камери, компанія планує презентувати нову електричну зубну щітку, новий павербанк та новий саундбар, який вона вже тизерила декілька місяців тому.

Перша зубна щітка компанія буде називатися “Realme N1 Sonic Electric Toothbrush”. На тизері показана, що щітка буде доступна у двох кольорах – білому та синьому. Також показано, що на корпусі буде кнопка включення та LED-індикація. Відомо, що зубна щітка буде підтримувати заряду через USB та матиме не дуже високу ціну.

Крім зубної щітки, нам мають показати новий павербанк об’ємом 20000 мАг. Нагадаємо, що у травні компанія випустила павербанк об’ємом 10000 мАг, який мав підтримку двосторонньої швидкої зарядки потужністю 18W. Зараз компанія тизерить Realme 20000 mAh Power Bank 2, який буде доступний у тих самих кольорах, що і його попередник – жовтому та чорному. Він оснащений двома роз’ємами USB-A та одним USB-C. Очікується підтримка швидкої зарядки потужністю 18W.

Також компанія повинна показати нам свій перший саундбар, який вона тизерила ще декілька місяців тому. Зараз стало відомо, що потужність цього саундбара складатиме 100W. Ціна нового саундбара Realme повинна бути вищою, ніж у Xiaomi Mi Soundbar, який, нагадаємо, доступний за ціною 68 доларів.

Джерело gizmochina

Не пропустіть