Qualcomm випустить покращений Snapdragon 888 Pro спеціально для китайських смартфонів

Найшвидша в світі однокристальна система для смартфонів на базі Android отримає прискорену версію з приставкою Pro

Snapdragon 888 – це нинішній флагманський чіпсет Qualcomm, який поки не має собі рівних на ринку. Він знайшов своє застосування в більшості флагманських Android-смартфонів, випущених з початку 2021 року. А для флагманів, які вийдуть пізніше, у Qualcomm, схоже, є ще більш приваблива пропозицію. Мова йде про Pro-версію Snapdragon 888.

Як повідомляє портал GizChina з посиланням на відомого китайського блогера, Qualcomm зараз активно тестує мобільний чіп Snapdragon 888 Pro. Він, нібито, буде випущений виключно для китайських виробників смартфонів. Перші флагмани з Піднебесної на базі Pro-версії Snapdragon 888 з’являться на ринку вже в третьому кварталі 2021 року.

За словами інсайдера, він поки не знає, в чому саме полягатиме оновлення Qualcomm Snapdragon 888 Pro. Але, частіше за все, оновлені моделі чіпів Qualcomm відрізняються від попередників розігнаним центральним процесором, в той час як інші характеристики, в тому числі конфігурація ядер, залишаються колишніми. Джерело відзначило, що швидше за все виробництво Pro-версії американська компанія довірить тайваньському Чіпмейкер TSMC, оскільки його 5-нанометровий техпроцес більш просунутий і дозволить знизити виділення тепла, оскільки оригінальний Snapdragon 888 схильний до перегріву.

Також блогер поділився інформацією про майбутнє серії Qualcomm Snapdragon 700. За його словами, в цьому році Qualcomm не планує випускати нові чіпи з цієї лінійки. А тому випущений в березні процесор середнього класу Qualcomm Snapdragon 780G збереже за собою звання найпотужнішого представника 700-й серії як мінімум до кінця року.


Не пропустіть