Qualcomm створює ігрову консоль на базі Android, натхненну Nintendo Switch

Компанія Qualcomm створює ігрову консоль, яка буде працювати під управлінням Android. Вона буде схожа на Nintendo Switch.

За даними Android Police, запуск пристрою очікується в 2022 році. Його дизайн  натхненний Nintendo Switch: пристрій виглядає, як «більш товстий і круглий смартфон». Компанія вибрала такий дизайн, тому що вважає, що додатковий простір в корпусі дозволить краще охолодити процесор.

Джерела стверджують, що пристрій Qualcomm з кожного боку має знімні контролери. Якщо вірити витоку, то вони розроблені і виготовлені великим гравцем в індустрії контролерів.

Більше простору також дозволяє встановити більший акумулятор — його ємність становить 6000 мАг. Для порівняння, акумулятор Nintendo Switch має ємність 4310 мАг. Qualcomm також додасть в консоль підтримку швидкої зарядки Quick Charge.

Дизайн, схожий на Nintendo Switch, — не єдина особливість, запозичена у популярної ігрової консолі. Пристрій Qualcomm також можна буде підключати до монітора або телевізора для виведення картинки на великий екран. Джерела також підтвердили наявність порту HDMI, роз’єму USB-C і можливості завантаження ігор на SD-карту.

Пристрій також отримає Android 12, а також додатки і сервіси Google. Також повідомляється, що на додаток до власної тематичної платформи Qualcomm, на ньому буде встановлений якийсь додаток Epic Games Store.

Очікується, що ігрова консоль Qualcomm буде оснащена процесором Qualcomm Snapdragon наступного покоління. Очікується, що вартість пристрою складе 300 доларів.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть