PS5 уступила консолі трирічної давності на ринку США

Компанія Sony минулого року презентувала та випустила на ринок ігрову консоль нового покоління PlayStation 5, і зараз стало відомо, як ця консоль показала себе на ринку США у січні. Як не дивно, їй не вдалося зайняти перше місце по продажах, на якому опинилися консоль трирічної давності Nintendo Switch, про що заявило аналітичне агентство NPD. Джерело не опублікувало інформацію про показники продаж, але заявило, що ні PS5, ні Xbox Series S, ні Xbox Series X не вдалося досягти рівня консолі Nintendo.

Тим не менше, консоль Sony показала себе непогано, незважаючи на не найвищі на ринку продажі – компанії вдалося отримати найбільшу виручку серед виробників консолей, і це очікувано, адже PS5 дорожча за Nintendo Switch. Як заявляють аналітики видання NPD, у Microsoft ситуація також непогана, хоча вони описали це без конкретних цифр – Microsoft вдалося продати всі Xbox Series S та Xbox Series X, які були у продажі в січні.

Як заявляє аналітичне агентство NPD, покупці витратили на 42 відсотки більше коштів на ігри у січні 2021 року, ніж за аналогічний період часу у минулому році – показник збільшився з 3.32 мільярдів доларів до 4.71 мільярда доларів. При цьому витрати на апаратне забезпечення зросли зі 131 мільйона доларів до 319 мільярдів доларів.

Не пропустіть