Приватний перегляд в додатку Google буде ще більш простим завдяки новій кнопці “Інкогніто”

Якщо ви часто користуєтеся додатком Google на своєму телефоні Android, приготуйтеся до деяких змін. У додатку може з’явитися нова кнопка режиму інкогніто, і ви можете помітити, що частина тексту зникла.

Якщо ви хочете перейти в режим Інкогніто в поточній версії додатка Google, спочатку натисніть на зображення вашого профілю у верхньому правому куті. Після цього ви побачите опцію, представлену безпосередньо під вашим обліковим записом. Але незабаром у вас може з’явитися ще один спосіб відкрити вкладку Інкогніто.

Досліджуючи останню бета-версію додатка Google для Android (версія 15.26.34.29.arm64), експерти з Android Authority виявили, що там з’явилася нова кнопка “Інкогніто”. Ця кнопка з’являється, як тільки ви починаєте вводити текст у пошуковому рядку. Поки що вона не працює, але це має зробити перехід в режим Інкогніто набагато зручнішим.

Це не єдина зміна, яка була виявлена в останній бета-версії. Схоже, Google планує спростити вигляд вкладок внизу екрана, видаливши текст. Таким чином, ви більше не побачите таких слів, як “Додому”, “Пошук” або “Збережені” під їхніми іконками.

Загалом, видалення тексту, здається, трохи очистить інтерфейс. Це незначна зміна, яка не змінить багато чого, але, як здається, зробить сторінку трохи кращою.

Джерело Android Authority

Не пропустіть