Процесори AMD визнані безпечнішими, ніж у Intel

Причому рішення від "червоних" виграють у "синіх" з рахунком 5: 1

Останні кілька років основною темою для обговорення процесорів є їх безпечність. Починаючи із зими 2018 року в мережі почали з’являтися одна за одною інформація про те, що в процесорах виявляються все нові і нові вразливі місця.

На тлі всіх цих обговорень, журналісти із закордонного ресурсу Tom’s Hardware вирішили з’ясувати, який виробник сучасних процесорів краще справляється із захистом своїх пристроїв. Проаналізувавши весь той список вразливостей чіпів, згадка про які спливала останнім часом, фахівці зробили висновок, що на даний момент найбільш захищеними є процесори виробництва AMD.

У числовому значенні це виглядає приблизно так: в той час як у Intel за плечима є 242 відкритих вразливості, у процесорів AMD їх число сягає всього лише 16. Цілком ймовірно, що через деякий час Intel зможе поліпшити власні показники, досягнувши рівня захищеності AMD, але факт залишається фактом – якщо перед користувачем стоїть питання покупки захищеного процесора тут і зараз, то йому варто зупинити свій вибір на рішенні від “червоних”.

Джерело Tom's Hardware

Не пропустіть