Прототипу Hyperloop вдалося поставити світовий рекорд по швидкості

Декілька днів тому компанії Virgin Hyperloop при першому перевезенні пасажирів з використанням вакуумного поїзда Hyperloop вдалося досягти показника швидкості, який перевищив 1000 кілометрів на годину та поставив цим світовий рекорд. Дослідження провели на території Південної Кореї, у ньому брав участь Корейський залізничний науково-дослідницький інститут.

В ході експерименту зменшеній капсульному вакуумному поїзду вдалося досягти швидкості 1019 кілометрів на годину, що впритул наблизилось до швидкості звуку у повітрі, яка складає 1191,6 кілометра на годину. Нагадаємо, що раніше подібним транспортним засобам вдалося розганятися до рекордного показника 714 кілометрів на годину.

Слід також звернути увагу, що при поїздці з пасажирами була досягнута максимальна швидкість лише в 160 кілометрів на годину, але у Південній Кореї планують з’єднати вакуумним поїздом Hyperloop Сеул та Пусан вже через чотири роки, після чого час поїздки має скоротитися у 6 разів і складати 30 хвилин. Нагадаємо, що вперше ідею Hyperloop запропонував Ілон Маск у 2012 році.


Не пропустіть