Прокачай браслет. 5 додатків, з якими ваш Mi Band зможе більше

Що, окрім додатка Mi Fit, можна підключити до хіту Mi Band і які додаткові можливості можна з нього отримати.

НВ розібралося в додатках, які працюють разом з популярним Xiaomi Mi Band. З ними один з найпопулярніших фітнес-трекерів може набагато більше.

Tools & Mi Band

Додаток для більш точного налаштування повідомлень, наприклад, за допомогою нього можна вказати, від кого отримувати повідомлення, а від кого ні. Це стосується не тільки телефонної книги, а й популярних месенджерів.

Також налаштовуються повторні повідомлення, додаткові будильники, колірні рішення для різних типів повідомлень, додатків і контактів.

Tools & Mi Band не конфликтує з Mi Fit.

Версия для Android

Mi Band 2 Music&Camera Control

Додаток для настройки кнопки годиника. 1-2-3-кратному натисканню можна привласнити функції перемикання пісень, паузи і знімка. У платній версії воно буде виводити на дисплей заголовок пісні.

Версія для Android.

Find Mi Band

Ця програма для пошуку втраченого годинника. Візьміть MAC-адресу годинника з Mi Fit його введіть Find Mi Band. Тепер коли годинник з’являться в радіусі вашого Bluetooth, вони почнуть вібрувати.

Версія для Android.

Mi Band Maps

Додаток виводить на екран Mi Band і Amazfit напрямок руху і відстань до пункту призначення з Google-карт. Це зручний помічник при наявності якого не потрібно через кожні 15 секунд діставати і включати телефон.

Версія для Android.

Notify & Fitness for Mi Band

Універсальний інструмент, який включає в себе функції попередніх програм і може замінити утиліту Mi Fit.

З нестандартних можливостей: підтримка Tasker, кастомні будильники, вивід імені абонента на екран годинника, віджети, з відображенням на екрані смартфона даних про фізичну активність, синхронізація з Google Fit і ще багато інших приємних дрібниць.

Версія для Android.


Не пропустіть