Презентовано розумний годинник Nubia Watch з 4-дюймовим загнутим дисплеєм

Сьогодні компанія Nubia провела конференцію, в ході якої показала новий смарт-годинник Nubia Watch з дисплеєм AMOLED з діагоналлю 4.01 дюйма. Варто врахувати, що ще близько десяти років тому дисплеї з такою діагоналлю (щоправда, з іншим співвідношенням сторін), встановлювалися у смартфони.

Корпус смартфона виготовлений з легкого алюмінієвого сплава, а також нержавіючої сталі 316L, в той час як на боковій частині використовується кераміка біомедичної якості. Це дозволило зробити годинник дуже легким. Стандартна версія отримала м’який та приємний силіконовий ремінець, при цьому передбачені ремінці з шовковою поверхнею, виготовлені з італійської телячої шкіри.

Nubia Watch оснащені підтримкою eSIM (вбудованої SIM-карти), а також мобільних платежів. Пристрій підтримує стандартний моніторинг фізичних вправ, якості та тривалості сну, можуть цілодобово контролювати частоту серцевого ритму. Також є прогноз погоди, функція пошуку смартфона, компас, пошуку повідомлень та багато іншого. Nubia Watch розуміють різні жести, наприклад, коли користувач піднімає руку, щоб глянути на годинник, він автоматично включається. Користувачі можуть вибирати різні теми та циферблати. Ціна пристрою складає 257 доларів, старт продаж запланований на 5 серпня. Додаткові подробиці з’являться трохи пізніше.

Джерело gizmochina

Не пропустіть