Преміум-бренд Caviar представив кастомізований iPhone 15 Pro, натхненний дизайном Apple Vision Pro: скільки він коштує

Для власників iPhone 15 Pro, які прагнуть більш сміливого естетичного вигляду (не можна сказати, що дизайну iPhone 15 чогось бракує), розкішний бренд Caviar представляє лімітовану модифікацію, натхненну нещодавно представленою гарнітурою Vision Pro від Apple. Ці кастомізовані iPhone використовують плавні вигини Vision Pro, круглі акценти та фірмові помаранчеві відблиски, пропонуючи абсолютно новий погляд на стандартний дизайн пристрою. Однак натхнення космічної ери не обмежується лише естетикою.

Цінник відображає ексклюзивність пристрою. Кастомізований iPhone 15 Pro стартує від приголомшливих 8 060 доларів США, а Pro Max з 1 ТБ пам’яті сягає ще більшої суми – 9 560 доларів США. Caviar також пропонує послуги з модифікації існуючих iPhone за трохи нижчою ціною – 5 910 доларів США, але, маючи лише 99 слотів, ці iPhone, безсумнівно, швидко розійдуться. Зрештою, на все є ринок, і Caviar не розробляла б ці телефони, якби їх ніхто не купував.

Caviar не звикати до нестандартних рішень. Раніше вони також випустили Samsung S24 Ultra з механічним годинником і драконом із 24-каратного золота. На даний момент компанія відома своїми екстравагантними кастомізаціями, такими як iPhone за $60 000 до Дня Святого Валентина, який був прикрашений діамантами та золотом – і навіть міткою AirTag у формі серця. Трохи перегинаючи палицю, компанія намагається зайняти свою нішу.

Хоча дехто може насміхатися з високого цінника за суто косметичну модифікацію, творіння Caviar явно орієнтовані на дуже невеликий ринок технічних ентузіастів, які цінують ексклюзивність і зухвалий дизайн. Ці лімітовані iPhone стирають межу між смартфонами та витворами мистецтва, і будьте певні, люди неодмінно ставитимуть запитання про ваш iPhone.

Джерело IThome

Не пропустіть