Представлений кнопочний Nobby 230 з функцією роздачі Wi-Fi

У житті часто виникають ситуації, коли треба придумати бюджетний, але корисний подарунок на день народження або необхідно залишатися на зв’язку з дитиною, поки вона в таборі. Та й на час поїздок і дачного сезону потрібен недорогий помічник, щоб не випасти з щоденного ритму і відповідати колегам по WhatsApp або друзям в Facebook. І добре б мати під рукою телефон, здатний тривалий час роздавати Wi-Fi. Чи підійде Nobby 230 для цих цілей?

У телефона є два слота під SIM-карти, причому один – для повнорозмірних сімок, а інший – для micro-SIM. Виходити в мережу можна як за допомогою Wi-Fi, так і через 3G. Великий плюс – наявність режиму модему, що дозволяє роздавати інтернет в будь-якому місці. Швидкості без проблем вистачає для потокового прослуховування музики або перегляду відео, та й дальність з’єднання порадувала. З протилежного боку дачної ділянки (приблизно 30 метрів) ноутбук стабільно бачив мережу Nobby, програючи улюблені треки майже повний світловий день.

В апарат встановлено акумулятор ємністю 2000 мАг. При активному використанні (веб-серфінгу і постійному листуванню в WhatsApp через мобільний інтернет) редакційний телефон протримався два дні. Якщо Nobby 230 необхідний тільки для дзвінків, а решту часу буде перебувати в режимі очікування, то проіснує без підключення до розетки дев’ять днів. Якщо роздавати з гаджета 3G-інтернет, то він видасть 10 годин автономної роботи.

А ще він припаде до смаку будь-якому, адже представлений в трьох кольорах: чорному, червоному і синьому.


Не пропустіть