Представлена ​​найшвидша технологія для зарядки смартфонів з нуля до 50% за 5 хвилин

Від Qualcomm

Qualcomm Technologies представила найшвидшу технологію зарядки для смартфонів Quick Charge 5 з підтримкою потужності більше 100 Вт. Пристрій можна зарядити з нуля до 50% всього за 5 хвилин.

Qualcomm використовує в Quick Charge 5 технологію Qualcomm Battery Saver для продовження терміну служби акумуляторів пристроїв і нову технологію визначення можливостей адаптера Qualcomm Smart Identification of Adapter Capabilities.

У компанії розповіли, що Quick Charge 5 на 70% ефективніша за Quick Charge 4. А якщо порівнювати з Quick Charge 1, то в десять разів швидша.

Технологія підтримує акумулятори типу 2S і напругу зарядки 20 В. Quick Charge 5 забезпечує підвищену безпеку завдяки 12 роздільним захисним механізмам по напрузі, струму і температурі. Є, в тому числі, захист по напрузі на вході USB понад 25 В і по зовнішній напрузі живлення понад 30 В. Що цікаво, технологія дозволяє підтримувати робочу температуру на 10 ℃ нижчою у порівнянні з Quick Charge 4.

Quick Charge 5 використовує нові контролери заряду Qualcomm SMB1396 і Qualcomm SMB1398, які забезпечують ефективність понад 98%.

Варто відзначити, що нова технологія зворотньосумісна з Quick Charge 2.0, 3.0, 4, 4+ і апаратами на базі Qualcomm Snapdragon. Користувачам не потрібно купувати додаткові сертифіковані аксесуари для різних пристроїв, оскільки рішення підтримує потужність понад 100 Вт при тих же габаритах, що і 45-ватна модель.

Quick Charge 5 повинна з’явитися в комерційних пристроях вже у третьому кварталі 2020. Технологія вже підтримується платформами Snapdragon 865 і 865 Plus.


Не пропустіть