Потужний конкурент Nintendo Switch на Windows 10 готується до виходу

На ринку з’являється все більше й більше портативних ігрових консолей, які працюють під управлінням операційної системи Windows 10. Зараз стало відомо, що модель One Netbook OneXplayer, яка характеризується відчутно більшим розміром дисплея, ніж у конкурентів, готується до виходу.

Головною фішкою цієї консолі є її дисплей, діагональ якої складає 8.4 дюйма. З одного боку, консоль завдяки цьому більш габаритна, але з іншої – завдяки цьому більш комфортно грати у ігри, оскільки діагональ дисплея більша. Щоправда, роздільна здатність дисплея надлишково висока – вона складає 2560 х 1600 пікселів, що забагато для інтегрованої відеокарти, яка відповідальна за графічну складову.

За роботу відповідальні процесори від Intel Core i5-1135G7 до Intel Core i7-1185G7, які оснащені достатньо продуктивними інтегрованими графічними адаптерами. В парі з процесором працює 16 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої SSD-пам’яті складає до 2 ТБ.

One Netbook OneXplayer оснащений акумулятором об’ємом 59 Вт/г. Габарити консолі складають 292 х 127 х 17.8 міліметра, вага складає 800 грамів. Девайс оснащений двома USB4, одним USB 3.0, слотом для microSD, а також модулями Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.0. One Netbook OneXplayer буде доступною за ціною 1060 доларів, але під час краудфандінгової кампанії ціна буде складати 820 доларів.


Не пропустіть