UPG_price_d+m

Підвищення цін на тарифи у Київстар: Що чекає користувачів з 1 жовтня?

З 1 жовтня мобільний оператор “Київстар” планує підняти ціни на деякі зі своїх тарифів. Про це компанія повідомила на своєму офіційному сайті. Варто відзначити, що підвищення не буде поступовим, або незначним – вартість деяких тарифних планів може зрости відразу вдвічі.

Основною причиною такого рішення в компанії назвали інфляцію, яка минулого року склала 26%. Велике підвищення цін на різні товари та послуги в Україні призвело до того, що “Київстар” вирішив внести зміни до своєї тарифної політики.

Зокрема, зростуть ціни на унікальні номери. Тепер користувачам буде доступний вибір таких номерів, як “подібний до іншого”, “улюблене число”, “номер з хорошим хвостиком”, “спеціальна дата” або “розташування всіх цифр на розсуд абонента”.

Вартість цих номерів зросте вдвічі або більше в залежності від обраного варіанту. Наприклад, раніше “подібний номер” коштував 400 гривень, а з 1 жовтня його ціна стане 800 гривень. “Золоті” та “платинові” номери також подорожчають.

Ще однією послугою, яка може подорожчати, є розсилка Viber-повідомлень. Зазвичай цим сервісом користуються підприємці для просування своєї продукції. Однак конкретна вартість послуги буде залежати від кількості повідомлень, при цьому кожний випадок буде оцінюватися індивідуально. Нову ціну на розсилку Viber-повідомлень можна дізнатися за номером 0800300000.

Джерело Київстар

Не пропустіть