Petcube презентує нові камери для домашніх улюбленців в Україні – тепер догляд за пухнастими ще простіший

Українська компанія Petcube, яка спеціалізується на технологіях для домашніх тварин, випустила на український ринок дві нові камери — Cam 360 та Petcube Play 2. Про це повідомили в Petcube виданню Speka.

Минулого року Petcube офіційно з’явилася в Україні, і всього за рік компанія додає до свого портфоліо ще дві камери. Cam 360 став справжнім хітом глобальних продажів, а Play 2 — улюбленою камерою власників котів. Нові пристрої забезпечують ще більше функцій для догляду за нашими пухнастими друзями.

Особливості нових камер Petcube

Petcube Cam 360 і Petcube Play 2 працюють через спеціальний додаток, де можна легко перемикатися між пристроями та ділитися доступом до камер. Обидва продукти доповнюються сервісом Petcube Care, який зберігає короткі кліпи з історією подій. Завдяки комп’ютерному зору, функція сповіщає про рухи, гавкіт та нявкання.

Характеристики Cam 360 і Play 2

Petcube Cam 360 оснащена рухомим камерним модулем із 360-градусним кутом огляду. В Petcube Play 2 є інтерактивний ігровий лазер. Обидва пристрої мають HD-відео 1080p, двостороннє аудіо та режим нічного бачення.

Про Petcube

Petcube — це український бренд, який створює продукти для догляду за хатніми тваринами. Компанія пропонує пристрої та програмне забезпечення, що поєднують людей із їхніми тваринами. Зараз Petcube святкує день народження та планує розширити продуктову лінійку за допомогою інтерактивних камер для домашніх улюбленців.

Таким чином, завдяки новим камерам від Petcube, догляд за пухнастими друзями стає ще зручнішим та інноваційнішим!


Не пропустіть