Перше місце серед відеокарт у Steam зайняла нова модель

У магазині цифрової дистрибуції Steam опублікували оновлену статистику відеокарт та процесорів геймерів. Перше місце отримала відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3060, причому мова як про мобільний варіант, так і про десктопний. Сумарно ці два варіанти використовуються у більш ніж 5.5 відсотках комп’ютерів користувачів Steam.

Третє місце займає NVIDIA GeForce RTX 3050, також у топі присутня NVIDIA GeForce GTX 1660, а всі решта відеокарти з топу – вбудовані в чіпсет рішення. Що цікаво, відеокарта AMD вперше присутня у рейтингу аж на 33 місці, що не особливо дивує, враховуючи попередні рейтинги відеокарт Steam.

Рейтинг процесорів показує невелику зміну ситуації на ринку: так, Intel вдалося злегка збільшити свою присутність – на 0.68 відсотка у користувачів рішень з Linux та на 1.28 відсотка на ПК з Windows. Крім цього, у рейтингу є “MicrosoftXTA”, що розшифровується як “Microsoft x86-to-ARM” – мова йде про емулятор, вбудований у ARM64-версію Windows, яка дозволяє запускати x86-програми на ARM-рішеннях.


Джерело HardwareTimes

Не пропустіть