Перша мережа 5G запрацювала в Україні

Мобільний оператор lifecell запустив першу мережу 5G в Україні. Повідомляється, що спеціальне покриття було розгорнуто у столичному торгово-розважальному центрі Retroville.

Обладнання називається 5G-ready Radio Dot, виробник якого є бренд Ericsson. На території всього ТРЦ (120 000 кв. м) користувачі тепер зможуть користуватися послугами 4G, а як тільки з’явиться частотне покриття наступного покоління, воно відразу буде активоване за допомогою спеціального переналаштування програми.

Відзначається, що дане рішення застосовано в Україні вперше. Пристрій 5G-ready Radio Dot являє собою бокс вагою близько трьохсот грамів, яке встановлюється всього за чотири хвилини. Як запевняє компанія Ericsson, застосування Radio Dot System дозволить не тільки підвищити пропускну здатність мережі на порядок, але ще і зменшити ймовірність розривів. Також вона володіє значно меншим енергоспоживанням, ніж в іншого аналогічного обладнання. Частотний діапазон системи, в якому вона працює – від трьох до шести гігагерців. Швидкість передачі даних може досягати більш ніж двох гігабіт на секунду.

Джерело gsminfo.com.ua
Не пропустіть