OxygenOS 9.5.9 для OnePlus 7 Pro оптимізує роботу камери та пропонує інші поліпшення

OnePlus із завидною регулярністю випускає оновлення для своїх флагманів, особливо актуальних. Цим вже нікого не здивувати — звичайна практика. Ось і з учорашнього дня компанія почала поширювати черговий апдейт OxygenOS 9.5.9 для OnePlus 7 Pro.

Список змін виявився досить довгим, і розробники постаралися поліпшити та оптимізувати роботу смартфона з різних напрямків. Оновлення принесло червневий патч безпеки й деякі поліпшення в роботі камери.

Розробники поліпшили продуктивність при перемиканні з фронтальної камери на тильну, збільшили швидкість роботи автофокусування, а також поліпшили якість знімків 48 Мп сенсора в режимі Pro, а при панорамній зйомці підвищилася якість склейки кадрів.

З приходом поновлення OxygenOS 9.5.9 власники OnePlus 7 Pro можуть розраховувати на більш плавні візуальні ефекти, вони відзначать підвищену чутливість сенсора, поліпшену роботу вібруванням, GPS і зміни дозволу дисплея, а також отримають якісніший звук при підключенні фірмових навушників.

Природно, що не обійшлося без виправлення помилок і багів в системі. Розгортається апдейт поетапно і поступово буде приходити на все більшу кількість пристроїв.


Не пропустіть