Опубліковано відео про випробування електромобіля Sony на дорогах Токіо

У творців PlayStation вийшов приємний концепт транспорту майбутнього

У мережі було опубліковано відео випробування електромобіля Vision-S від Sony на дорогах Токіо. Перша поява даного транспортного засобу відбулась ще в січні 2020 року в рамках виставки CES-2020 у Лас-Вегасі.

Разом з японською компанією над проектом концепту електромобіля працювали фахівці Magna Steyr, які розробили платформу електромобіля, а також NVIDIA, Continental, Bosch, ZF і Qualcomm – вони відповідали за частину компонентів для машини. Програмне забезпечення та електроніка лягли на плечі самої Sony.

Судячи із заяв японців, електромобіль оснащений відразу 33 різними датчиками як із зовнішньої, так і внутрішньої частин авто – все це потрібно для якісної роботи автопілота. При цьому також автомобіль отримав відразу два електромотора, сумарна потужність яких склала 544 к.с. Що ж до максимальної швидкості, то вона обіцяє бути на рівні 240 км/год, а розгін від 0 до 100 км/год повинен здійснюватися лише за 4,8 секунди.

Відзначимо, що незважаючи на те, що Sony проводить випробування ходових якостей електромобіля в Токіо, представники компанії заявили, що вони не мають наміру займатися масовим виробництвом даної моделі.


Не пропустіть