OPPO X 2021 показав високу надійність у тесті

Компанія OPPO декілька днів тому презентувала перший у світі смартфон, який скручується – він отримав назву “OPPO X 2021”. Зараз компанія опублікувала дані про те, що девайс набагато більш витривалий, ніж можна спершу подумати.

Декілька зображень концептфона OPPO демонструють, що цей девайс буде справді інтригуючим та вражаючим. На офіційному презентаційному заході компанія розповіла, що девайс відображає бачення креативної команди OPPO. Протягом заходу головний інженер апаратного забезпечення компанії заявив, що смартфон дуже добре показав себе у тесті на надійність.

За його словами, смартфон пройшов тестування зі 100 тисяч скручувань та розкручувань без жодних проблем. По суті, тест включав складання дисплея протягом 100 тисяч разів, тому цей результат виглядає справді вражаючим. У компанії заявляють, що навіть приблизно не наблизилися цим тестом до максимального можливого значення.

Це справді непогано, враховуючи, що це перше покоління смартфона подібного роду компанії OPPO, та й загалом серед всіх виробників. Щоправда, на даний момент невідомо, коли саме смартфон поступить у масове виробництво, і чи поступить взагалі, адже його можуть просто залишити на тій стадії концепт-розробки, на якій він є зараз. На даний момент є дані про те, що модель мають презентувати у 2022 році, при цьому допрацювавши і технології дисплея.

Нагадаємо, що дисплей для цього смартфона постачає компаня BOE, і на даний оммент, крім неї, розробками такого роду займається Samsung та LG, причому LG планує презентувати своє перше подібне рішення вже у першій половині наступного року. Щоправда, OPPO таки вдалося стати першим виробником, який показав робочий прототип.

Джерело gizmochina
Не пропустіть