OPPO готує швидку зарядку потужністю 240W

Технології швидкої зарядки смартфонів за останні роки спрогресували дуже відчутно, і зараз стало відомо, що незабаром на ринку з’явиться технологія, що поб’є новий рекорд – її потужність має складати 240W. Поки стверджується, що технологію розробляє невідомий китайський виробник, але раніше вже з’являлися дані про те, що OPPO працює над такою технологією, і компанія сама її анонсувала.

Нагадаємо, що на даний момент найвищим показником є 200W – таку потужність швидкої зарядки підтримує флагманський смартфон iQOO 10 Pro від концерну BBK, до якого належить, у тому числі, сама компанія OPPO. Очікується, що нова швидка зарядка потужністю 240W дозволить зарядити смартфон з акумулятором об’ємом 4500 мАг від нуля до ста відсотків лише за 9 хвилин.

Слід зазначити, що останнім часом виросла не лише топова швидкість зарядки – швидка зарядка у смартфонах загалом стала дуже потужною. Так, наприклад, Xiaomi 11i HyperCharge, що став одним з перших смартфонів з потужністю швидкої зарядки 120W, був презентований буквально менше року тому. Нова технологія OPPO зможе обігнати такий показник удвічі.


Джерело 91mobiles

Не пропустіть