OpenAI запускає GPT Store – маркетплейс з унікальними чат-ботами, які розширять можливості ChatGPT

Лабораторія штучного інтелекту OpenAI запустила GPT Store – маркетплейс для персоналізованих додатків штучного інтелекту (ШІ), повідомляє компанія у своєму блозі в середу.

GPT Store знаходиться всередині популярного чат-бота ChatGPT і є місцем, де користувачі можуть знаходити й створювати GPT або ШІ, налаштований для таких завдань, як викладання математики, дизайн наклейок та багато чого іншого.

Це спроба OpenAI розвинути споживчий успіх ChatGPT, який представив світу генеративний ШІ минулого року, вразивши користувачів своєю здатністю писати прозу та поезію, схожу на людську. ChatGPT швидко став одним з найбільш швидкозростаючих додатків в історії, але темпи зростання знизилися, коли в деяких школах закінчилися канікули, а новизна чат-бота вичерпала себе.

За словами представників OpenAI, спочатку GPT Store буде доступний користувачам платних тарифних планів ChatGPT. У найближчі кілька місяців компанія має намір додати можливість для творців GPT монетизувати своїх персоналізованих ШІ.

Стартап за підтримки Microsoft (MSFT.O) анонсував GPT Store в листопаді на своїй першій конференції для розробників. Спочатку планувалося, що він запрацює пізніше того ж місяця.

Але в грудні OpenAI відклала запуск магазину GPT, посилаючись у внутрішній записці на те, що вона продовжує “покращувати” GPT на основі відгуків клієнтів. Затримка відбулася на тлі несподіваного звільнення генерального директора OpenAI Сема Альтмана радою директорів компанії та його поновлення на посаді, коли співробітники погрожували звільнитися.

Крім того, в середу OpenAI повідомила, що запускає ChatGPT Team – версію ChatGPT, за яку компанії платять, щоб їхні співробітники могли використовувати ChatGPT на роботі. ChatGPT Team відокремлює дані компанії, тому будь-яка інформація, введена в чат-бот, залишається приватною для компанії. Вартість ChatGPT Team становить від $25 до $30 за користувача на місяць.

Джерело Reuters

Не пропустіть