Сем Альтман повертається на пост гендиректора OpenAI: що зміниться та яка реакція учасників цього “серіалу”

Сем Альтман, співзасновник OpenAI, повертається на пост генерального директора компанії. Це стало можливим завдяки “принциповій домовленості” між ним та радою директорів OpenAI.

Разом із Семом Альтманом до нового складу правління також приєднаються колишній співзасновник Salesforce Брет Тейлор і колишній міністр фінансів США Ларрі Саммерс. Ці зміни відбулись після того, як попереднє керівництво звільнило Альтмана.

Сам Альтман заявив, що з нетерпінням чекає на повернення в OpenAI та зазначив, що його зусилля спрямовані на збереження команди та місії компанії. Грег Брокман, який також повертається до OpenAI, висловив задоволення цим результатом та планує займатися програмуванням.

Еммет Шир, який тимчасово виконував обов’язки генерального директора, поділився своїм задоволенням від цієї перемоги, підкресливши важливість максимальної безпеки та правильного управління. Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла вітає зміни в правлінні OpenAI та вбачає їх як важливий крок до більш стабільного та ефективного врядування.

Ці рухи об’єднали команду OpenAI та стали кроком до покращення стратегії та розвитку компанії.

Джерело OpenAI

Не пропустіть