OnePlus створить окремий бренд для доступних смартфонів

Згідно з інсайдерськими даними, модельний ряд доступних смартфонів OnePlus Nord вже незабаром стане окремим брендом. По суті, має відбутися процес, аналогічний до того, як було свого часу з відділенням Realme від Oppo та Poco від Xiaomi.

Стверджується, що новий бренд матиме, як мінімум, власну команду та магазини, і саме на роздрібних продажах планується зробити акцент. Крім цього, Nord буде розширювати асортимент телевізорами, навушниками, смарт-годинниками та іншими пристроями.

Що важливо, інсайдер наголошує на тому, що Nord повністю уникатиме конкуренції з продукцією OnePlus, тобто перебрендованих пристроїв OnePlus під новим брендом Nord очікувати не слід. Також у смартфонах Nord буде використовуватися спеціально налаштована оболонка OxygenOS.

При цьому збільшиться і ціновий діапазон, в якому будуть виходити смартфони під брендом Nord. Найдоступніша модель коштуватиме 190 доларів, флагманську модель будуть пропонувати за ціною 440 доларів. Слід зазначити, що у OnePlus поки офіційно не підтвердили цю інформацію.


Джерело The Mobile Indian

Не пропустіть