Огляд Realme Watch: характеристики, особливості, ціна

Навушники для огляду надані магазином Цитрус

Компанія Realme розпочала зі смартфонів, але постійно розширює модельний ряд своїх девайсів, створюючи все нові й нові продукти. Зараз магазин Цитрус надав нам на огляд Realme Watch – перший смарт-годинник компанії Realme, який виглядає справді непогано за свою ціну.

Характеристики Realme Watch

  • Дисплей: IPS 1.4 дюйма, 320 х 320 пікселів
  • Автономність: 160 мАг, до 7 днів автономної роботи
  • Стандарти: Bluetooth 5.0, Bluetooth LE, IP68
  • Підключення до смартфона: Realme Link
  • Ремінець: силіконовий, ширина 20 мм, довжина 164-208 мм
  • Сенсори: датчик серцебиття, сенсор SpO2, акселерометр

Дизайн

Наручний смарт-годинник – це не лише девайс з певними можливостями, але й стильний аксесуар. Realme Watch зовні нагадує Apple Watch, але він значно легший, що справді зручно під час сну. Є декілька кольорів – чорний, синій, червоний та зелений, у нас на огляді чорна версія, яка виглядає досить стильно.

Єдиний недолік у дизайні, який мені не подобався і в прямого конкурента Realme Watch, смарт-годинника Amazfit Bip – назва бренду під дисплеєм. Незважаючи на те, що цей напис майже не видно більшість часу, цей дизайнерський елемент виглядає зайвим. У всьому решта дизайн, враховуючи ціну, справді непоганий.

Дисплей

На мою думку, саме дисплей – це головна перевага Realme Watch, яка вигідно вирізняє його на фоні Amazfit Bip та інших конкурентів. Тут встановлена непогана IPS-матриця з роздільною здатністю 320 х 320. Спершу може здатися, що це мало, але показник PPI при такій роздільній здатності складає 323. У приміщенні інтерфейс видно навіть на 10 відсотках яскравості, але на вулиці вже слід викручувати яскравість до 100 відсотків.

Програмне забезпечення для підлючення до смартфона

Як і багато інших продуктів Realme, смарт-годинник Realme Watch підключається до смартфона через Bluetooth і керується через додаток Realme Link. Єдиний суттєвий недолік додатка – його поки немає для операційної системи iOS, підтримується лише Android. У всьому решта додаток непоганий – користувацький інтерфейс красивий, простий і продуманий, через нього можна налаштувати дуже велику кількість функцій годинника Realme Watch.

При цьому деякі функції, такі як будильник, режим “Не турбувати” та функція “Підняти для пробудження” доступні на самому годиннику. Компанія вирішила додати ці фішки, оскільки Realme Watch оснащений достатньо великим дисплеєм (нагадаємо, що у Realme Band, першому наручному девайсі компанії, ці функції також налаштовувались у додатку).

Фішки Realme Watch

Годинник підтримує дуже велику кількість розумних фішок – моніторинг серцебиття, моніторинг якості сну, нагадування про необхідність попити води, спортивні режими та розумні сповіщення, моніторинг рівня кисню у крові та контроль камери. Також є можливість керувати музикальним плеєром, прогноз погоди та можливість пошуку телефона.

Автономність

Смарт-годинник оснащений акумулятором об’ємом 160 мАг, і компанія заявляє, що його вистачає на сім днів автономної роботи при ввімкненому моніторингу серцебиття та на дев’ять днів при відключеному. При активному режимі використання з високою яскравістю на вулиці і низькою у приміщенні та високою інтенсивністю вібрації годинник працює близько 5 днів, але якщо менше використовувати його для сповіщень (вібромотор спрацьовує при кожному сповіщенні та споживає енергію), Realme Watch зможе показати трохи кращий результат.

Для зарядки у комплекті є кругла станція, яка підключається у роз’єм USB. Компанія заявляє, що повна зарядка займає 2.5 години, і реальний результат не особливо відрізняється – зарядка займає близько трьох годин.

Висновки

Перший смарт-годинник вийшов справді непоганим. Слід розуміти, що він у першу чергу конкурує з фітнес-браслетами і годинниками, схожими по можливостях на них, таких як Amazfit Bip, і він справді дуже добре виглядає на фоні конкурентів. Втішила непогана функціональність, у тому числі можливість налаштувань деяких опцій без смартфона, можливість керувати відтворенням музики, автономність, а особливо – IPS-дисплей, який дуже вигідно вирізняє Realme Watch серед конкурентів.

Смарт-годинник коштує близько 1300 гривень, і це справді хороша ціна за такий девайс. У нього є стильний дизайн, чудовий дисплей та непоганий набір функцій, тому Realme Watch явно варто розглядати, як варіант для покупки.

Не пропустіть