Офіційно презентований доступний конкурент Steam Deck на базі платформи AMD

Китайський бренд AYNTEC офіційно анонсував портативну ігрову консоль AYN Loki Zero, що на даний момент є одним з найбільш доступних аналогів Steam Deck. Безумовно, в апаратному плані консоль набагато слабша за Steam Deck, але мова йде саме про апаратну основу та можливості.

Пристрій отримав IPS-дисплей з діагоналлю 6 дюймів та роздільною здатністю 720p. За роботу відповідальний двоядерний чотирипотоковий процесор AMD Athlon 3050e, за графічну складову – адаптер Radeon Vega 3. Об’єм внутрішньої пам’яті eMMC у базовій конфігурації складає до 64 ГБ, є можливість встановлення SSD M.2 об’ємом до 128 ГБ, а також встановлення карти пам’яті microSD.

У парі з процесором працює від 4 ГБ до 8 ГБ оперативної пам’яті DDR4-2400. Об’єм акумулятора складає 40.5 Вт/г. Є підтримка Wi-Fi 5 та Bluetooth 4.2, для зарядки використовується USB-C 3.2, а для підключення навушників – джек 3.5 мм. Вартість AYN Loki Zero за попереднім замовленням складає 199 доларів, на старті продаж ціна складе 249 доларів. Старт продаж запланований на четвертий квартал цього року.

Джерело Liliputing

Не пропустіть