Офіційні промоматеріали Sony WH-1000XM4 з’явилися перед офіційним анонсом

Компанія Sony проведе наступного тижня захід, який буде присвячений аудіотехніці, і вже можна впевнено стверджувати, що на ньому нам покажуть нові навушники WH-1000XM4 з активним поглинанням шумів. Завдяки відео, яке з’явилося в мережі, ми можемо побачити, як буде виглядати майбутня модель у порівнянні з XM3.

Насправді змін не особливо багато, але слід врахувати і те, що вони й так були близькі до ідеалу. Можливо, єдиним корисним нововведенням була би автоматичне пауза, коли ви знімаєте навушники, та автоматичне продовження відтворення, коли ви вдягаєте їх назад.

Ще одна корисна фішка – “Speak-to-cheat”. Тепер, коли навушники розпізнають, що ви почали говорити, вони автоматично поставлять музику на паузу, і продовжать відтворення через 30 секунд після того, як ви закінчили говорити (у додатку можна налаштувати цей інтервал), тому у вас буде можливість почути відповідь, при цьому співрозмовники не знатимуть, що ви їх чуєте.

Решта характеристик залишилися такими самими. Нові навушники будуть доступними у тих самих кольорах – чорному та сірому, а також отримають сорокаміліметрові драйвери та автономність на рівні 30 годин.

Джерело GSMArena

Не пропустіть