Новий витік Google Pixel 8a вказує на давно назріле оновлення

Ми вже повідомляли про деякі специфікації Google Pixel 8a, а наприкінці минулого року з’явився витік рендерів. Тепер, схоже, в мережі з’явилося більше передбачуваних специфікацій.

Інсайдер Yogesh Brar опублікував специфікації Pixel 8a на X, і деякі з них збігаються з попередніми повідомленнями. Підтверджені характеристики включають чипсет Tensor G3, 6,1-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю FHD + 120 Гц і таку ж систему задньої камери 64 Мп + 13 Мп, як і в тогорічному телефоні.

Більш того, Брар додає, що телефон буде оснащений акумулятором на 4500 мАг і швидкістю зарядки 27 Вт. Він не згадав про підтримку бездротової зарядки, яка була доступна в тогорічному телефоні.

Ємність акумулятора буде незначним покращенням порівняно з нинішнім акумулятором на 4 385 мАг, але дротова зарядка потужністю 27 Вт стане значним покращенням для серії Pixel A. На противагу цьому, Pixel 7a та Pixel 6a мають неймовірно низьку швидкість дротової зарядки 18 Вт – для повної зарядки 7a знадобилося трохи більше двох годин. Тим часом Pixel 8 потужністю 27 Вт можна повністю зарядити трохи менше ніж за 80 хвилин, згідно з тестами.

Інсайдер також стверджує, що новий телефон середнього класу матиме 128 або 256 ГБ пам’яті, 13-мегапіксельну селфі-камеру та Android 14. Крім того, Брар стверджує, що пристрій вийде на ринок у травні за ціною від $500 до $550. Вікно запуску не буде несподіванкою, оскільки Google, як правило, запускає свої нові телефони серії A на Google I/O у травні.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть