Новий інструмент Smart Connect від Lenovo та Motorola полегшує керування завданнями на різних пристроях

На виставці MWC 2024 компанії Motorola та Lenovo анонсували новий інструмент управління між пристроями під назвою Smart Connect, який дозволяє користувачам легко перемикати завдання з одного пристрою на інший. Наприклад, ви можете перенести подкаст з телефону на планшет, не втрачаючи свого місця, використовуючи лише жест свайпу, або легко обмінюватися файлами між підключеними пристроями за допомогою уніфікованого Share Hub.

Компанії ще не оприлюднили повний список сумісних пристроїв, але поки що повідомляють, що Smart Connect працюватиме з ПК Lenovo під управлінням Windows 10 або новішої версії та лише з деякими планшетами Lenovo і пристроями Motorola.

Smart Connect дозволить користувачам переходити між кількома пристроями за допомогою однієї клавіатури та миші без перерв та отримувати синхронізовані сповіщення з усіх підключених пристроїв. Він також пропонує функцію інтелектуального буфера обміну, який слугує єдиним буфером обміну для всіх підключених пристроїв, тому ви можете копіювати та вставляти елементи з одного пристрою на інший.

Smart Connect також дозволить користувачам перетворити свій телефон на точку доступу для підключеного планшета або ПК, або використовувати його як вебкамеру. Користувачі також зможуть транслювати контент зі своїх телефонів на інші підключені пристрої, наприклад, для перегляду відео на великому екрані. Smart Connect буде доступний через кілька місяців у магазинах Microsoft Store та Google Play Store.

На додаток до Smart Connect, Motorola демонструє концепцію адаптивного дисплея, яку вона представила минулої осені.

Концептуальний рухомий дисплей Motorola може трансформуватися з плити в інші форми, щоб відповідати різним потребам, наприклад, у вигляді намету, що дозволяє йому стояти самостійно, або обертатися навколо зап’ястя людини, як годинник.

Джерело Engadget

Не пропустіть