Новий годинник від Samsung отримає найголовніші фішки Apple Watch

Південнокорейський гігант виявився в ролі наздоганяючого, але його наступна модель годинника може перевершити Apple Watch 4

Продажі смарт-годинників останнім часом істотно збільшилися, і ця тенденція збережеться ще як мінімум п’ять років, впевнені аналітики. Ключову роль в цьому зіграла компанія Apple, яку можна вважати піонером ринку розумних носяться пристроїв. Після виходу Apple Watch 3 з підтримкою LTE компанія з Купертіно вирішила своїм годинником в буквальному сенсі рятувати життя людей.

Через рік Apple досягла цієї неймовірно амбітної мети, представивши четверте покоління свого годинника з ЕКГ і функцією виявлення падінь, що дало компанії величезну перевагу перед іншими виробниками. Тож не дивно, що тепер конкуренти Apple відчайдушно намагаються надолужити згаяне. Samsung, наприклад, вже готує Galaxy Watch Active 2 з аналогічним набором суперсучасних функцій моніторингу стану здоров’я. Ресурс SamMobile, посилаючись на свої джерела, повідомив про те, що майбутніq годинник Galaxy Watch Active 2 повинен отримати датчик для зняття електрокардіограми, що дозволить пристрою попереджати користувачів про серйозні проблеми з серцем. І хоча фахівці не рекомендують повністю покладатися на свідчення гаджета, сподіваємося, що смарт-годинник від Samsung по точності буде не гірший за Apple Watch 4.

У будь-якому випадку консультація з лікарем повинна бути обов’язковою. Також очікується, що в Galaxy Watch Active 2 буде реалізована функція виявлення падіння (Fall Detection). Якщо гаджет зафіксує сильні вібрації, користувач отримає відповідне сповіщення із запитом виклику невідкладної допомоги. У разі, якщо протягом хвилини ніякої реакції не буде, годинник автоматично викличе допомогу. Про інші характеристики Galaxy Watch Active 2 ми вже писали трохи раніше. Гаджет вийде в двох розмірах – 40 і 44 мм і в двох версіях – з LTE-чіпом і без нього. Годинники як і раніше будуть позбавлені обертового безеля. Існує припущення, що пристрій може бути анонсовано разом зі смартфоном Galaxy Note 10 на заході Galaxy Unpacked 7 серпня.


Не пропустіть