Новий Blade Pro 17 від Razer оснащений дисплеєм з частотою оновлення 300 Гц

Він також отримав оновлений процесор і відеокарту.

Razer анонсувала версію геймерского ноутбука Blade Pro 17 2020 року. Модель представлена ​​в двох варіантах — з екраном 1080р з частотою розгортки 300 Гц і екраном 4К з частотою розгортки 120 Гц.

Специфікації не сильно відрізняються від минулорічного ноутбука Blade Pro 17, але нова модель була адаптована до новітнього покоління мобільних процесорів Intel і графічних процесорів Nvidia. Razer говорить, що вони зроблять новий Blade швидше, ніж його попередник, як в ігровій, так і в творчій роботі. Серцем ноутбука є процесор Intel Core i7-10785H, здатний розганятися до 5.1 ГГц в режимі Turbo Boost.

Ігрові ноутбуки поставляються з 512 ГБ SSD з можливістю розширення до 2 ТБ, а друга версія поставляється з 1 ТБ (також з можливістю оновлення до 2 ТБ). У ноутбуці встановлена парова система охолодження Razer, яка добре показала себе в торішній моделі: ноутбук не перегрівався, якщо перебував під середнім навантаженням. Хоча вона й робить ноутбук дещо важчим.

Модель з 4К-дисплеєм буде обладнана відеокартою NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER Max-Q, а для версії з Full HD-екраном можна буде вибрати і більш доступну GeForce RTX 2070 Max-Q. Що стосується дизайну, новинка Pro 17 не надто відрізняється від торішньої моделі; по обидва боки клавіатури можна побачити однаково тонкі лицьові панелі і грати динаміків.

Крім того, ноутбук отримав підтримку Wi-Fi 6 і має велику кількість портів для підключення, включаючи стандартний HDMI 2.0b і USB Type-A. Харчування здійснюється від USB Type-C.

Придбати ноутбуки можна буде пізніше цього місяця.

Джерело TheVerge
Не пропустіть