Нові Pixel Buds від Google можуть з’явитися раніше, ніж очікувалося

Вони пройшли тестування FCC.

Pixel Buds другого покоління від Google засвітилися на сайті Федеральної комісії із зв’язку (FCC), що вказує на те, що нові бездротові навушники компанії можуть з’явитися на ринку навесні.

Інформація щодо затвердження Pixel Buds 2 з’явилася цього тижня на сайті Федеральної комісії із зв’язку США (Federal Communications Commission, FCC) — було помічено дві заявки з двома різними номерами моделі: G1007 і G1008. Можливо, мова йде про лівий та правий навушник, або ж це відноситься до навушників і зарядного чохла.

У заявках не вказано, що це нові Pixel Buds, і продукт, що з’являється в FCC, не завжди є підтвердженням того, що він буде запущений найближчим часом. Проте, враховуючи повідомлення Google щодо того, що нові Pixel Buds з’являться навесні, імовірно, постачання новинки можуть початися через вже за 2-3 тижні. Втім, через пандемію коронавірусу поява навушників в продажі може бути відкладена на більш тривалий термін.

Зі слів виробника, новинка запропонує пасивне шумозаглушення, п’ять годин автономної роботи від однієї зарядки, 24 години автономної роботи з чохлом і Bluetooth на великі відстані. Її вартість становитиме $179.

Джерело TheVerge
Не пропустіть