Apple Pencil Pro запускається з новими можливостями підтримкою функції Find My

Сьогодні на заході Apple представила нове покоління iPad Air та iPad Pro. Купертіновський гігант також анонсував новий стилус для планшетів, який отримав назву Apple Pencil Pro. Він отримав більше функцій та вкрай необхідних оновлень у порівнянні з другим поколінням, яке дебютувало у 2018 році. Це робить останню пропозицію ідеальною для творчих професіоналів.

Apple Pencil Pro: нові можливості

Apple Pencil Pro зберігає ту саму мову дизайну, що й стилус попереднього покоління. Він має матове покриття і пласку сторону, яку можна прикріпити магнітом до бокової панелі iPad. Перш ніж ми почнемо розповідати про його функції, слід зазначити, що аксесуар сумісний з новим поколінням iPad Pro на базі процесора M4 та iPad Air M2.

Apple Pencil Pro запозичив деякі з тих самих функцій від свого попередника, зокрема ідеальну точність, низьку затримку, чутливість до нахилу, чутливість до тиску, бездротове з’єднання та заряджання, наведення та подвійне торкання для зміни інструментів. Останній аксесуар отримав функцію Squeeze, яка визначає, коли користувач стискає його, і дозволяє виконувати такі дії, як додавання фігур, виклик колірної палітри тощо.

Apple Pencil Pro оснащено новим гіроскопом. Це означає, що обертання корпусу змінює орієнтацію фігурного пера та пензля, подібно до ручки та паперу, надаючи користувачам точний контроль над інструментом. Існує також функція наведення, яка дозволяє користувачам попередньо переглянути, де олівець зробить позначку для більшої точності. Нарешті, Pencil Pro має спеціальний тактильний heisq, який забезпечує точний зворотний зв’язок залежно від того, як використовується стилус.

Apple Pencil Pro також можна легко знайти за допомогою мережі Find My від Apple. Це дозволить вам не хвилюватися про те, що ви втратите аксесуар, якщо загубите його деінде.

Apple Pencil Pro коштує 129 доларів і вже доступний для попередніх замовлень.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть