Nokia оновить майже всі смартфони до Android 9 Pie

Компанія HMD Global підтвердила, що майже всі смартфони Nokia зможуть оновитися до найсвіжішої версії операційної системи Android 9 Pie. Про це повідомляється в офіційному Twitter-акаунті Nokia Mobile і представниками компанії.

За словами Nokia Mobile, Android 9 Pie стане доступний для Nokia 3, 5, 6 і 8. Поширення буде Постадійний, як зазвичай. Модель Nokia 7 Plus як частина програми Android One гарантовано буде отримувати оновлення ПЗ протягом двох років, включаючи Android 9 Pie.

Трохи пізніше фінському профільного ресурсу Suomimobiili.fi вдалося отримати офіційне підтвердження від HMD, що майже всі її смартфони оновляться. Повний список моделей, які отримають Android 9 Pie в найближчі місяці включає: Nokia 1 (Android Go), Nokia 2, Nokia 2.1 (Android Go), Nokia 3, Nokia 3.1, Nokia 5, Nokia 5.1, Nokia 6, Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 7 (Китай), Nokia 7 Plus, Nokia 8, Nokia 8 Sirocco, Nokia X6 (Китай), and Nokia X5 (Китай).

Нагадаємо, стабільна версія Android 9 Pie (Пиріг) була представлена ​​Google в 6 серпня. Вона приносить досить багато нововведень, зав’язаних на систему штучного інтелекту, а також «рідну» підтримку дисплеїв з вирізами в стилі iPhone X. Як пообіцяла тоді Google, пристрої, які підтримували програму бета-тестування Android P – такі як Sony Mobile, Xiaomi, HMD Global, Oppo, Vivo, OnePlus і Essential, а також пристрої Android One, отримають оновлення до кінця осені.


Не пропустіть