Нема запчастин: у Росії через дефіцит вирішили робити Lada Niva задньопривідними

В Росії через санкції багато галузей економіки зіткнулися з серйозними проблемами. Одним з прикладів є автомобільна промисловість, де АвтоВАЗ знову стикається з нестачею комплектуючих.

Цього разу проблема торкнулася популярної моделі Niva. За інформацією інсайдерів, завод зіткнувся з дефіцитом деталей для повного приводу. Через це АвтоВАЗ змушений випускати Lada Niva лише з заднім приводом, що суттєво відрізняється від звичної повнопривідної версії.

Джерело Avtograd news повідомляє, що механозбірне виробництво не встигає за конвеєром. Останнім часом автомобілі сходили з лінії некомплектними, маючи привід лише на задній міст. Машини, які раніше чекали валідації на підшипник роздавальної коробки, вже відправлені на відвантаження. Їх місце зайняли нові автомобілі без повного приводу.

У Росії сподіваються, що це тимчасове рішення. АвтоВАЗ планує дообладнати автомобілі повним приводом, як тільки необхідні компоненти надійдуть на завод.

Проте ця ситуація яскраво ілюструє, як санкції та пов’язані з ними проблеми з постачанням впливають на російську промисловість, змушуючи виробників шукати нестандартні рішення та жертвувати якістю продукції.


Не пропустіть