Не поспішайте купувати Xiaomi Mi Band 5. Mi Band 5 Pro і Mi Band 5 Lite на підході

Раніше Xiaomi не практикували подібне

Рядки в коді програми Mi Wear вказують на те, що новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 незабаром отримає, як мінімум, ще дві версії: Xiaomi Mi Band 5 Pro і Xiaomi Mi Band 5 Lite.

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 був представлений минулого тижня, він надійде в продаж вже 18 червня. За межами Китаю він буде випущений під назвою Xiaomi Mi Smart Band 5 в самий найближчий час.

На сайті GeekDoing опублікували відомості про те, що в коді програми Mi Wear були виявлені наступні слова: Kongming, Kongming L, Kongming Pro і Kongming Lite. Раніше було відомо про те, що китайська версія браслета Xiaomi Mi Band 5 з модулем NFC проходила під кодовою назвою Kongming. Під назвою Kongming L ховається китайська версія без NFC.

На даний момент найбільший інтерес викликають потенційні браслети Xiaomi Mi Band 5 Pro і Xiaomi Mi Band 5 Lite. З огляду на, що в Xiaomi Mi Band 5 і так досить багато функцій, досить складно припустити, що можна додати в версію Xiaomi Mi Band 5 Pro. Можливо, в неї додадуть пульсоксиметр, який також повинен з’явитися в глобальній версії браслета.

Не пропустіть