Названо останній iPhone, що буде використовувати роз’єм Lightning

Вже багато років поспіль Apple та її партнери заробляють досить значні суми на продажі аксесуарів та периферії, що сумісні лише з продукцією Apple. Для багатьох користувачів це було досить значною проблемою, але Apple залишалася вірною стандарту Lightning. Зараз ситуація змінилася, оскільки рішенням ЄС усі смартфони, що будуть продаватися на території його країн, мають бути оснащені USB-C вже до кінця 2024 року.

Зараз з’явилась інсайдерська інформація про те, як саме Apple буде переходити зі старого стандарту на новий. Очікується, що iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max отримають роз’єм USB-C, а дві молодші моделі, iPhone 15 та iPhone 15 Max, далі будуть поставлятися з Lightning. Повний перехід на USB-C відбудеться вже з модельним рядом iPhone 16 (хоча є можливість, що iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max будуть взагалі без роз’ємів і підтримуватимуть лише бездротові зарядні станції та MagSafe).

Відомий аналітик Bloomberg Марк Гурман підтвердив, що Apple вже тестує iPhone з USB-C. Це досить очікувано, оскільки до цього змушують закони ЄС, на території якого Apple активно веде бізнес. Щоправда, він підтвердив, що до 2023 року ми не побачимо жодного iPhone з USB-C.

Джерело Gizchina

Не пропустіть