Названо найпопулярніші ігри для iPhone у 2020 році

Щодня сотні тисяч користувачів iPhone завантажують ігри у магазині додатків App Store, і щорічно компанія Apple підбиває підсумки, презентуючи публіці найпопулярніші ігри. Цей рік не став винятком – компанія Apple опублікувала два топи по 10 місць серед безкоштовних та платних ігор для iPhone.

Серед безкоштовних ігор найпопулярнішою виявилась гра Among Us, яка цього року стрімко набрала популярність. Це мультиплеєрна гра, зав’язана на соціальних навичках, де члени космічного екіпажу повинні виявити зрадників, щоб виграти. Друге місце зайняла COD:Mobile, а замикає трійку Roblox. Топ 5 завершують Subway Surfers та Tattoo Drawing. Останні 5 місць займають Magic Tiles 3, Brain Test: Tricky Puzzles, Brain Out, Coin Master та Cube Surfer.

Топ платних ігор вже не перший раз очолив Minecraft, який не потребує представлення. Друге та третє місця зайняли відповідно Plague Inc., яка набрала популярності на фоні пандемії коронавірусу COVID-19, та Heads Up! Bes Charades game. Замикають п’ятірку Monopoly та Bloons TD 6. Останні 5 місць зайняли Geometry Dash, NBA 2K20 Games, Grand Theft Auto: San Andreas, The Game of Life та True Skate. Що цікаво, топ платних ігор з року в рік майже не міняється, чого не можна сказати про безкоштовні ігри.

Не пропустіть