Названо найпопулярніші додатки і сайти 2021 року

Опубліковано щорічний рейтинг, який називає найпопулярніші програми в році, що минає. У рейтингу виявилися добре знайомі програми, однак є незначні відмінності в рейтингах, складених для всієї планети та окремо для США.

Компанія склала єдиний список найзавантаженіших додатків для Android та iOS. Отже, найпопулярніші мобільні програми у світі перераховані на зображенні вище.

Як і очікувалося, перше місце займає TikTok, а в першу десятку входять такі програми, як Facebook, Snapchat та Spotify, які вже стали традиційними лідерами. Примітно, що чотири рядки рейтингу із десяти займають програми, що належать компанії Meta. Новою серед них стала програма для редагування відео CapCut. Це програмне забезпечення належить компанії ByteDance, власнику TikTok.

У США рейтинг інший – можна переконатися в цьому, подивившись наступне зображення.

Такі програми, як Spotify та Telegram, не потрапили до американського списку, на відміну від YouTube, HBO Max та Cash App. Тим не менш, сервіс TikTok і тут зберіг за собою провідну роль.

Крім того, Cloudflare опублікував рейтинг популярності інтернет-ресурсів у 2021 році. Він показує, що рік, що минає, ознаменувався зсувом незмінного лідера рейтингу в особі домену Google.com, що включає багато сервісів пошукового гіганта. Новий лідер – TikTok.com, який минулого року посів лише сьоме місце.

До десятки найпопулярніших доменів у 2021 році входять:

 1. TikTok.com
 2. Google.com
 3. Facebook.com
 4. Microsoft.com
 5. Apple.com
 6. Amazon.com
 7. Netflix.com
 8. Youtube.com
 9. Twitter.com
 10. Whatsapp.com

Минулого року розклад сил був таким:

 1. Google.com
 2. Facebook.com
 3. Microsoft.com
 4. Apple.com
 5. Netflix.com
 6. Amazon.com
 7. TikTok.com
 8. Youtube.com
 9. Instagram.com
 10. Twitter.com


Не пропустіть