На AliExpress тепер можна об’єднувати замовлення в 1 посилку

Ця послуга напевно виявиться корисною як для покупців, так і для самої торговельної площадки (знизяться витрати на логістику)

На початку вересня AliExpress дозволить покупцям об’єднувати кілька замовлень від різних продавців в одну посилку. У китайській компанії впевнені, що таке нововведення виявиться корисним для клієнтів, оскільки скоротяться терміни доставки (особливо, якщо мова йде про невеликі населені пункти).

За переконанням вітчизняних експертів, вищеописана послуга вигідна й самій AliExpress: вона дозволить скоротити витрати на логістику. За даними, нововведення стане доступним клієнтам на початку вересня. Послуга буде безкоштовною, якщо загальна сума замовлень перевищує позначку в 5 доларів.

У AliExpress впевнені, що послуга збільшить середній чек – зараз він становить 9 доларів. Китайська компанія сподівається, що опція об’єднання декількох замовлень в одну посилку підвищить увагу покупців до сегменту модного одягу і аксесуарів – люди зможуть отримати всі куплені товари одночасно і, якщо вони не поєднуються, повернути їх.

Президент Асоціації компаній інтернет-торгівлі Артем Соколов вважає, що терміни доставки товарів навряд чи скоротяться, а попит до фешн-речей на китайському майданчику не збільшиться: «за luxury-сегментом на AliExpress ніколи не підуть». На переконання пана Соколова, нововведення дозволить знизити вартість доставки замовлень (одну посилку відправити дешевше, ніж кілька окремо).


Не пропустіть