Motorola Edge 50 Fusion помічений у Geekbench зі Snapdragon 6 Gen 1

Motorola представить свій новий преміальний смартфон серії Motorola Edge 3 квітня. Пристрій, який отримав назву Motorola Edge 50 Pro, тизерили протягом останніх кількох днів, і він навіть отримав свій мікросайт. Пристрій працюватиме на базі Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 і матиме солідні технічні характеристики для ринку верхнього середнього цінового діапазону.

Але не дивно, що цей смартфон буде не єдиною моделлю в лінійці. Якщо буде Pro, ми також можемо очікувати й базовий Motorola Edge 50. Однак, схоже, що ми також отримаємо варіант Motorola Edge 50 Fusion. Він буде знаходитися в нижньому кінці згідно з нещодавно поміченим бенчмарком Geekbench.

Motorola Edge 50 Fusion з’явився в онлайн-базі даних Geekbench. Пристрій пройшов тест і набрав 913 балів. У багатоядерному відділі він досяг цікавого результату 2 629 балів. Під капотом смартфона встановлений чипсет Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 в парі з 8 ГБ оперативної пам’яті. SD 6 Gen 1 – це молодша модель в серії Snapdragon Gen. Він має 4 ядра ARM Cortex-A78 з тактовою частотою 2,2 ГГц і 4 ядра ARM Cortex-A55 з тактовою частотою 1,8 ГГц. Це скромний чипсет для повсякденного використання додатків і базових ігор.

Geekbench також підтверджує, що телефон працює на Android 14 прямо з коробки. Втім, на даний момент це навряд чи є несподіванкою. Завдяки попереднім витокам ми знаємо, що цей смартфон матиме 6,7-дюймовий POLED-дисплей зі склом Gorilla Glass 5 зверху. Телефон має 50-мегапіксельну основну камеру та 32-мегапіксельну селфі. Він матиме захист від пилу та води за стандартом IP68, великий акумулятор на 5 000 мАг з підтримкою дротової зарядки потужністю 68 Вт. Motorola Edge 50 Fusion буде продаватися у кольорах Peacock Pink, Tidal Teal та Ballad Blue. Останній буде поставлятися з обробкою зі штучної шкіри.

Наразі ми не знаємо, коли саме відбудеться запуск смартфона. Однак, ми очікуємо почути більше від Motorola найближчим часом. Motorola Edge 50 Pro відкриє двері для цієї лінійки 7 квітня, а інші варіанти повинні наслідувати його приклад.

Джерело Gizchina

Не пропустіть