Monobank святкує 5 років – за донати на ЗСУ розігрується пиво monobeer та марки

Популярному мобільному банку monobank сьогодні виповнилося 5 років – на честь цього був влаштований великий збір на ЗСУ. Інформацію про це ми дізналися від співзасновника monobank Олега Гороховського. Слід зазначити, що це вже третій великий збір для підтримки Збройних сил України, організований monobank після початку повномасштабного російського вторгнення.

Ціль збоку – 180 мільйонів гривень, для збору відкрита банка mono. Для заохочення донатів є подарунки: можна виграти фірмове пиво monobeer та унікальна марка з фірмовим котом, випущена накладом у 1000 штук. Для участі в розіграші слід задонатити на банку від 10 гривень, при цьому чим більше донатів, що кратні 10, тим більший шанс виграти марку. При цьому за кожну задоначену 1000 гривень кожен клієнт гарантовано отримає 2 банки monobeer.

Мобільний застосунок monobank був запущений в листопаді 2017 року, а вже 25 червня цього року йому вдалось перетнути позначку у 6 мільйонів користувачів, зараз карти mono у 6.6 мільйона користувачів. Декілька днів тому інфраструктура monobank була модернізована для того, щоб при блекауті забезпечувалась працездатність.

Джерело monobank

Не пропустіть