monobank стає все більш популярним у фрілансерів

В українському фріланс-сервісі Freelancehunt опублікували результати досліджень ринку: у них визначено, якими банками найчастіше користувалися виконавці замовлень протягом минулого року, а також як ситуація змінилася після широкомасштабного російського вторгнення. Слід зазначити, що Freelancehunt вже зміг вийти на рівень 72 відсотків від довоєнного показника.

У топ-5 популярних серед фрілансерів українських банків ситуація залишається без змін. На першому місці – ПриватБанк з 54.2 відсотками (у 2020 ним користувались 72.2 відсотки, а у 2021 – 60.61 відсоток). Друге місце займає monobank, який семимильними кроками скорочує розрив – у нього 38.6 відсотка (у 2021 було 31.39 відсотка, а у 2018 – лише 6.4). На наступних трьох місцях – Ощадбанк, Альфа-Банк і Райффайзенбанк, які мають приблизно такі самі показники, як і до війни.

Слід зазначити, що ріст популярності mono пов’язаний з тим, що з’явилося багато нових фрілансерів, що раніше вже використовували monobank. У замовників, що цікаво, також зростає популярність mono і падає ПриватБанк (вони розташовані на тих самих місцях по популярності, що й у виконавців).

Джерело Freelancehunt

Не пропустіть