Microsoft видалить ваш акаунт після двох років бездіяльності

Саме час зайти в свій профіль і показати системі, що ви активний користувач. Інакше акаунт видалять

Якщо у вас є обліковий запис в сервісах Microsoft, яким ви ще плануєте користуватися в найближчому майбутньому, то саме час зайти в нього, щоб продемонструвати активність.

Річ у тім, що представники компанії Microsoft значно скоротили пільговий період для неактивних облікових записів — тепер у вас є всього два роки, щоб нічого не робити з певним обліковим записом, перш ніж система в автоматичному режимі заблокує його і, на жаль, безповоротно видалить.

Варто відзначити, що ваш обліковий запис точно буде захищений від блокування і видалення в тому випадку, якщо ви робили через нього покупки, є активна підписка на якусь платну службу або хоч якась сума на рахунку.

Іншими словами, якщо ви коли-небудь витратили гроші на будь-який сервіс, прив’язаний до акаунтом Microsoft, то ви в безпеці — годі й заходити в акаунт довгі роки і з ним нічого не трапиться. Це дозволяє фанатам Xbox, наприклад, не переживати про свою класну колекцію класичних релізів — вони нікуди не дінуться.

Раніше компанія Microsoft надавала користувачам п’ять років, а тільки після цього терміну видаляла неактивний акаунт. Тепер, ймовірно, настав час звільнити імена для облікових записів потенційних користувачів, адже представники компанії планують ввести реєстрацію для сервісів на зразок Game Pass і потокового мовлення xCloud.

Раніше, в 2016 році, представники Microsoft ввели п’ятирічну пільгу для того, щоб повернути популярність старих ігор на Xbox і Windows. Зміни в політиці наберуть чинності 30 серпня, а значить зовсім скоро можна буде перевіряти красиві імена для свого нового облікового запису.


Не пропустіть