Microsoft скасувала вихід нової операційної системи Windows

Компанія Microsoft не лише заявила про запуск Windows 10 May 2021 Update, але й офіційно підтвердила чутки про відмову від випуску своєї нової операційної системи Windows 10X. Нагадаємо, що інформація про це вперше з’явилася ще на початку цього місяця, але зараз її офіційно підтвердила сама компанія.

Згідно з офіційною заявою Microsoft, компанія не буде випускати Windows 10X, як окрему операційну систему – натомість вона додасть ключові особливості цієї системи у стандарту Windows 10, а також у інші продукти. Нагадаємо, що спершу очікувалося, що Windows 10X стане доступною для виробників вже восени минулого року, але тоді її перенесли на весну цього року, після чого вже скасували.

У Microsoft підкреслили, що покращений голосовий ввід, модернізована екранна клавіатура з оптимізованим розміром клавіш, а також нові кольори, звуки, анімація та технологія контейнерів програм – це ті фішки Windows 10X, які вже доступні у свіжій Windows 10 Insider. Очікується, що незабаром вони стануть доступними для всіх користувачів.

Представники компанії заявили, що після річного вивчення та спілкування з клієнтами вони зрозуміли, що технології Windows 10X можуть бути корисними для набагато більшої кількості користувачів, ніж вони це припускали. Вочевидь, саме через це компанія буде додавати функції Windows 10X у свою основну операційну систему.


Не пропустіть