Microsoft патентує технологію, яка допоможе оцінити продуктивність нарад

У Мережі опублікували патентну заявку Microsoft на технологію, призначену для оцінки ефективності нарад. Вона буде виставляти оцінки зустрічам, ґрунтуючись на мові тіла її учасників, виразах обличчя, кількості відвідувачів і навіть умовах навколишнього середовища, таких як час доби і температура.

Передбачається, що обчислювальна система Meeting Insight буде використовувати камери і датчики для спостереження за учасниками процесу і умовами на зустрічі, а також аналізувати дані після нарад. Наприклад, якщо люди будуть часто відволікатися на свої телефони, технологія зафіксує це і повідомить, що зустріч пройшла даремно.

Крім того, система також допоможе організаторам наради вибрати, кого слід запросити на наступну зустріч, або порекомендує, яке альтернативне місце або час слід обрати для проведення майбутніх зустрічей.

Передбачається, що ця технологія дозволить оцінювати не тільки очні, а й віртуальні зустрічі, які стали особливо популярні під час пандемії.

Це всього лише патентна заявка, тому впевненості в тому, що Microsoft коли-небудь скористається цією технологією, на жаль, немає.

Джерело engadget
Не пропустіть