Microsoft Copilot отримав оновлення, яке надає більш комфортний доступ до чату

Нещодавно Microsoft оголосила про оновлення свого Copilot для Windows, відреагувавши на відгуки користувачів невеликою, але важливою зміною. Шилпа Ранганатан (Shilpa Ranganathan), корпоративний віцепрезидент Microsoft по Windows, поділилася новиною у своєму акаунті на X (колишній Twitter), повідомивши, що вікна чату в Copilot тепер за замовчуванням запускатимуться з більшим простором для чату, що є відповіддю на поширений запит користувачів.

Ранганатан підкреслила, що користувачі, як і раніше, можуть змінювати розмір вікна чату Copilot відповідно до своїх уподобань, з можливістю переключитися назад на тонше вікно поруч за бажанням. Крім того, вона натякнула на можливість додаткових налаштувань розміру вікна чату в майбутньому, включаючи можливість того, що вікно Copilot займатиме весь екран або один монітор на двомоніторному настільному комп’ютері.

На додаток до більшого розміру вікна чату за замовчуванням, користувачі тепер знайдуть спеціальну кнопку, щоб зробити так, щоб Copilot з’являвся поруч з іншим відкритим вікном. Ця функція дозволяє Copilot займати половину екрана поряд з будь-якою відкритою програмою і плавно повертатися в режим накладання ще одним натисканням кнопки.

Відповідаючи на пропозицію користувачів щодо повноекранної підтримки, Ранганатан визнала, що Microsoft розглядає цю ідею. Враховуючи, що Copilot працює як реалізація вебперегляду і співіснує з браузером Edge, реалізація повноекранної підтримки має бути здійсненною. Користувачам рекомендується переконатися, що у них встановлена остання версія Microsoft Edge, щоб отримати доступ до цих нових функцій.

Оновлення Copilot підкреслюють прагнення корпорації Майкрософт покращити користувацький досвід та реагування на відгуки користувачів. Як зазначає Ранганатан, на Copilot в Windows чекає ще багато нового, що свідчить про постійний розвиток.

Джерело Shilpa Ranganathan (@ShilpaRan)

Не пропустіть